Varlinukas

ETVA Travel > Stovyklos > Varlinukas

a5

Vaikų ir jaunimo poilsio stovyklos – atostogos Lietuvoje!

VAIKŲ IR JAUNIMO STOVYKLOS 2016 m. vasarą (prie jūros – Šventoji)

06.27-07.02 (6d., 7-14 m.)

ŽAIDIMŲ GALAKTIKA: PIRATŲ LOBIAI (NUOTYKIŲ IR ŽAIDIMŲ STOVYKLA)

07.02-07.09 (8d., 7-14 m.)

ŽAIDIMŲ GALAKTIKA: NUOTYKIŲ DŽIUNGLĖS (NUOTYKIŲ STOVYKLA)

07.24-07.31 (8d., 7-14 m.)

ŽAIDIMŲ GALAKTIKA: NUOTYKIAI PRIE JŪROS (NUOTYKIŲ STOVYKLA)

06.27-07.09 (13d., 7-14 m.)

ŽAIDIMŲ GALAKTIKA PRIE JŪROS (POILSIO IR ŽAIDIMŲ STOVYKLA)

DIENOS stovykla VISI SAVI prie jūros: 06.27-07.01 | 07.04-07.08 | 07.25-07.29 (7-12 m.)

VAIKŲ IR JAUNIMO STOVYKLOS 2016 m. vasarą (Vilniaus r. – Nemenčinė)

06.26-07.02 (7d., 7-13 m.) 

ŽAIDIMŲ GALAKTIKA (AKTYVI NUOTYKIŲ IR ŽAIDIMŲ STOVYKLA)

07.03-07.09 (7d., 7-13 m.) 

MES – OLIMPIEČIAI! (SPORTO, NUOTYKIŲ, POILSIO STOVYKLA)

07.10-07.16  (7d., 7-13 m.) 

PIRATŲ LOBIAI (AKTYVI NUOTYKIŲ IR ŽAIDIMŲ STOVYKLA)

07.17-07.23  (7d., 7-13 m.)

ŽAIDIMŲ GALAKTIKA (AKTYVI NUOTYKIŲ IR ŽAIDIMŲ STOVYKLA)

07.24-07.30 (7d., 7-13 m.) 

MES – OLIMPIEČIAI! (SPORTO, NUOTYKIŲ, POILSIO STOVYKLA)

07.31-08.06 (7d., 7-13m.)

PIRATŲ LOBIAI (AKTYVI NUOTYKIŲ IR ŽAIDIMŲ STOVYKLA)

DIENOS stovykla VISI SAVI! 06.27-07.01 | 07.04-07.08 | 07.11-07.15 | 07.18-07.22 | 07.25-07.29 | 08.01-08.05  (7-12 m.)

Jau aštuoneris metus paeiliui organizuojame vaikų ir jaunimo mėgstamas tematines, aktyvaus poilsio ir sportines vasaros stovyklas Lietuvoje. Stovyklos vadovai bendrauja lietuvių, rusų, lenkų ir anglų kalbomis, todėl sulaukiame stovyklautojų ne tik iš Lietuvos ir kaimyninių valstybių, bet ir Skandinavijos šalių, Rusijos bei Ukrainos, net iš egzotiškų ir tolimų Australijos ir Naujosios Zelandijos! Čia kiekvienas dalyvis jaučia nuoširdų dėmesį ir rūpestingumą, atranda daug naujų draugų, tad nemažai stovyklautojų atvyksta pas mus jau treti, ketvirti ir net penkti metai paeiliui!

Šalia įspūdžių kupinos stovyklos programos neretai dalyviams nusišypso laimė susitikti ir bendrauti su žinomais ir daug savo veiklose pasiekusiais autoritetais – štai pernai mūsų stovyklos svečiai, dalinęsi su stovyklautojais savo sėkmės istorijomis, buvo: stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas galiūnas Žydrūnas Savickas, daugkartinis šiuolaikinės penkiakovės Europos bei Pasaulio čempionas, Pekino Olimpiados vicečempionas Edvinas Krungolcas, kovų menų profesionalas, daugybės paskaitų apie vaikų ir jaunuolių ugdymą ir motyvaciją autorius Vaidas Arvasevičius, kinologas–apsaugos specialistas, ekstremalaus motociklų sporto atstovas ir kiti.

Stovyklos skirtos 7-14 m. amžiaus vaikams ir jaunuoliams, mėgstantiems aktyvų ir turiningą poilsį: sportas ir kitos pramogos, nauji draugai, linksmi nuotykiai ir šėlionės, azartiškos rungtynės ir adrenalino kupini žaidimai, lydintys dalyvius visą stovyklos laiką. Varžysimės linksmose vakaro programose, dalį komandinių aksesuarų gaminsimės patys, studijuosime žemėlapius, ieškosime lobių, susipažinsime su naujais draugais, turėsime galimybę pasijusti tikrais gamtos vaikais, demonstruosime savo sumanumą ir originalumą bei kūrybiškumą. Šauni, jauki, graži, draugiška ir linksma stovykla laukia naujų ir nuolatinių stovyklautojų!

Kas įskaičiuota į stovyklos kainą:

apgyvendinimas 5-6 vietų „Viva Green Resort” poilsio komplekso kambariuose (Vilniaus r.); arba 3-5 vietų „Žaros“ poilsio namų kambariuose (Šventojoje)
maitinimas 4 kartus per dieną, jauki aplinka, moderni ir rūpestinga virtuvė;
grilio vakarėlis šalia įspūdingos laužavietės, linksmos diskotekos vakarais;
nuotaikinga stovyklos programa ir patyrusių vadovų priežiūra, priemonės ir techninis aprūpinimas;
stovyklos fotogalerija, apdovanojimai, siurprizai, gera nuotaika, puiki patirtis ir savijauta, daug šaunių draugų ir gerų atsiminimų!

Apgyvendinimas (Vilniaus r.)
Vos keliolika kilometrų nuo Vilniaus, vaizdinguose Nemenčinės pušynuose, tarp Gėlos ir Gėlužio ežerų bei Neries upės įsikūręs poilsio kompleksas –  viena iš didžiausių rekreacinių erdvių Vilniaus apskrityje. Šalia jaukios gamtos teikiamų malonumų, papildomų pramogų galimybes praplečia komplekse įrengti sporto aikštynai (futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio), lauko estrada, konferencijų ir banketinės salės, restoranas, automobilių parkavimo aikštelės. Dušai ir tualetai atskirai berniukams ir mergaitėms, modernia įranga aprūpinta virtuvė.

Apgyvendinimas (prie jūros)

„Žaros“ poilsio kompleksas Šventojoje – tai poilsio namai, įsikūrę vos 250m nuo kopų ant Baltijos jūros kranto. Šventoji – pajūrio ramybės uostas, kurį poilsiautojai mėgsta dėl kiekvieną sezoną nekintančios aplinkos, dėl švaresnės jūros ir pajūrio bei svarbiausia – ramybės, nedrumsčiamos kurortinio triukšmo. Stovyklautojai apgyvendinami 3-5 vietų poilsio kambariuose su dušais/tualetais.

Ką reikėtų pasiimti į stovyklą

Būtina turėti:
stovyklautojui būtina turėti galiojančią medicininę pažymą, kurią išduoda šeimos gydytojas (forma 079/a arba atitikmuo). Be šios pažymos mes neturime teisės priimti stovyklautojo.
higienos reikmenis ir didelį rankšluostį;
patogią avalynę: sportinius ir laisvalaikio batelius (basutes ar pan.);
maudymosi kostiumą, kepuraitę nuo saulės ar skarelę, kremą nuo saulės;
šiltus drabužius (megztinį ir striukę) bei kitą aprangą visam pamainos laikotarpiui;
vaistus, kuriuos stovyklautojas privalo vartoti (apie šį poreikį būtina pranešti stovyklos vadovui!).
Rekomenduojama turėti:
repelentus (priemones nuo uodų ir kitų vabzdžių);
akinius nuo saulės, maudymosi inventorių (paplūdimio krepšys ar kuprinėlė, plaukimo akinukus, pripučiamas liemenes, plaukmenis ir kt., jeigu vaikas tokius turi);
neperšlampamą apsiaustą arba striukę su galvos gobtuvu;
savo mylimą puodelį – vandenuko atsigerti kambaryje (geriau nedūžtantį);
audeklą ar didelį rankšluostį pasikloti paplūdimyje;
kelis drabužius ar audinius, kurių negaila sugadinti – stovykloje praverstų komplektas drabužių pasirodymams. Vėliau šie drabužiai bus nebetinkami naudoti (sukarpyti, nudažyti ir pan.), tačiau jie tikrai pasitarnaus stovyklos linksmybėse :)
kišenpinigiai (2-3€/d.) ledams ar vaisvandeniams.
Nerekomenduojama su savimi turėti brangių asmeninių priemonių (elektroninių prietaisų, telefonų, fotoaparatų), papuošalų ir per didelių sumų pinigų. Organizatoriai neatsako už stovykloje prarastą ar sugadintą stovyklautojo turtą ir vertybes.

badge