Stovykla su haskiais ir indėnais

ETVA Travel > Stovyklos > Stovykla su haskiais ir indėnais

IMG_6390

2016 vasaros vaikų stovykla su haskiais ir indėnais
Stovyklos su haskiais ir indėnais metu, pakviesime vaikus persikelti į laukinių prerijų platybes, kur karaliauja raudonodžių gentys, o gyvenimas harmonijoje su gamta keri, kelia iššūkius ir brėžia naujus tikslus. Ši stovykla yra ypatinga tuo, kad vaikai apgyvendinami indėniškame kaime, kiekvienam jų pavedama savaitės trukmės šuns priežiūra, o visos dienos suplanuotos taip, kad vaikų užimtumas būtų maksimaliai užpildytas.

Stovyklos dalyviai pramogaus kitaip negu įprasta, laiką leis su labai protingais šunimis, neabejotinai pasisems naujos patirties, išmoks atsakomybės jausmo, savaitę praleis gryname ore, regioninio parko apsuptyje ir susiras daugybę naujų draugų.

IŠSAMUS APRAŠYMAS
Kelionėje laike ir erdvėje vaikų laukia:
Gyvenimas indėnų kaime. Susitikę stovyklavietėje, pasidalinsime į gentis ir pasistatysime būstus, kad jaustumėmės kaip namie. Miegosime žvaigždėto dangaus glėbyje ir laukinės gamtos, į kurios garsus įdėmiai įsiklausysime, apsuptyje. Tai nuostabi galimybė suartėti su gamta, susipažinti su miško gyventojais, išmokti juos gerbti ir, kas įdomiausia, pagyventi tikroje indėniškoje palapinėje Tipi!

Smagūs ir originalūs užsiėmimai. Stovykloje išmoksime daugybės lauko žaidimų, kurie pareikalaus aktyvumo ir komandinio darbo. Žaisime indėnišką futbolą, šaudysime iš lankų ir spjaudyklių, rungtyniausime tarpusavyje ir linksmai švęsime laimėjimus!

Haskių draugija ir užsiėmimai su jais. Vadas Bėgantis Vilkas savo padėjėjų būryje turi beveik 30 haskių! Tai ypatingi šunys, kurie leis su mumis dienas – pažinsime juos iš arčiau, išmoksime jais rūpintis bei bendrauti, būsime su jais kiek tik norėsime! Visgi nepamirškite, ši pažintis taps ne vien Jūsų malonumu, bet ir pareiga – sužinosite ką reiškia būti atsakingam ir rūpestingam, o užmegzta draugystė ir gauta patirtis neabejotinai išliks Jūsų atmintyje visam gyvenimui!

Pasiruošimas šunų kinkinių varžyboms. Ar žinojote, kad Jūsų naujieji draugai haskiai yra šunų kinkinių čempionai? Stovyklos metu susipažinsite su „profesine“ jų kasdienybe – sužinosite viską apie šunų kinkinių sportą, kinkimo meną, dalyvausite haskių treniruotėse ir galiausiai patys važiuosite haskių kinkiniais!

Indėniški pietūs. Susėdę kartu su gentainiais valgysime kokybišką ir šviežią, iš kavinės patiektą maistą, o kartais pasigaminsime jo ir patys.

Žygis po mišką. Dievai paskyrė mums specialiąją misiją, kurią turėsime įvykdyti. Jos metu leisimės į kelionę po tolimus kraštus ir atrasime nežinomas teritorijas, kur niekas dar nėra buvęs! Tai bus įdomus ir kupinas iššūkių orientacinis 14 km. žygis su šunimis, kitaip vadinamas „dogtrekingu“. Be to, dalyvausime komandos formavimo programoje, kurioje kai kurios užduotys atliekamos net 8 metrų aukštyje! Ar pasiryšite padaryti drąsiausią gyvenime šuolį iš pušies? Kad nuvytumėte visas abejones ir baimes, naudosime alpinistinę įrangą, o instruktuos mus draugu tapęs Bėgantis Vilkas.

Maudynių ABC. Kaip tikri indėnai maudysimės gėlame upės vandenyje ir atsigaivinsime kaime esančioje kūdroje. Bėgantis Vilkas paaiškins, kaip pažaboti nenuspėjamas sroves ir pasiimti iš maudynių tik tai, kas geriausia.

Be šių pramogų, mūsų taip pat laukia pažintiniai žygiai Neries regioniniame parke, vakaronės prie laužo ir kelios staigmenos, kurias kol kas pasilaikysime paslaptyje :) Taigi, kraunamės kuprines ir
iki susitikimo TAVO nuotykių akademijoje!

badge