ENGLISH SUMMER SUPER CAMP 2016 in Ventspils

ETVA Travel > Stovyklos > ENGLISH SUMMER SUPER CAMP 2016 in Ventspils

IMG_6023

VASAROS ANGLŲ KALBOS STOVYKLA VENTSPILYJE
Tai tarptautinė anglų kalbos stovykla Latvijos pajūryje – Ventspilyje. Į ją susirenka vaikai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos. Graži aplinka, jūra įvairių pramogų ir vandenynas smagiausių įspūdžių. Puiki nuotaika ir geri įspūdžiai garantuoti nepriklausomai nuo oro sąlygų! Ši stovykla Latvijoje leis moksleiviams pajusti daugiakultūrę atmosferą ir visą dieną nevaržomai bendrauti anglų kalba su stovyklų vadovais ir bendraamžiais, nes stovykloje dalyvauja anglakalbiai dėstytojai, vadovai bei vaikai iš kaimyninių šalių.
Stovyklos datos ir kainos

I pamaina
2016 07 10 – 2016 07 22
690 Eur

Stovykloje kiekvieną dieną vyksta anglų kalbos pamokos (po 4 akad. val.), parengtos pagal specialiai moksleiviams skirtą programą. Kasdien dėstoma vis skirtinga tema, aktuali ir įdomi vaikams bei paaugliams. Pamokų metu vaikams nėra laiko nuobodžiauti: kas dieną jie susitinka su kitu mokytoju, drauge mokosi anglų kalbos, rengia įvairius projektus. Taip tobulinamos stovyklautojų anglų kalbos žinios bei plečiamas kultūrinis akiratis. Per vieną anglų kalbos stovyklos pamainą išdėstoma 32 akad. val. teorinių anglų kalbos pamokų, taip pat daugiau nei 32 akad. val. skiriamos aktyviam bendravimui, praktinėms užduotims ir projektams kurti.

Veikla po pamokų

Kiekvieną dieną laisvu nuo anglų kalbos pamokų metu vaikai turi galimybę rinktis norimą veiklą, kuri ugdys įvairius jų gabumus: lankyti dailės ir menų studiją, media akademiją, krepšinio treniruotes, leisti laiką parke įrengtose vaikų žaidimo aikštelėse su sūpuoklėmis ir čiuožynėmis, žaidimų erdvėje, skirtoje jaunesniems stovyklautojams, paplūdimyje su tinklinio aikšte ir futbolo vartais, suptis, esant šiltam orui maudytis jūroje ar rasti kitą įdomų užsiėmimą. Stovyklautojai rengs įvairius projektus, plės kultūrinį akiratį edukacinėse programose. Stovykloje anglų kalbos nepamiršime ir vakarais: kiekvieną vakarą organizuojami įdomūs vaidinimai, judrūs šokiai, karaokė, linksmos estafetės ir orientaciniai žaidimai, karingos olimpiados, naujų talentų paieška, filmų vakaras, madų festivalis, smėlio pilių konkursas bei begalė kitų žaidimų ir beprotiškai įdomių veiklų.

Ekskursijos

Stovyklautojų laukia patys smagiausiai nuotykiai išvykų metu:

grožėsimės Livonijos Ordino pilimi;
pamatysime Jaunmokų pilį, tyrinėsime Tukumo miestą, kino miestelį Cinevilla, skanausime šokoladą šokolado muziejuje „Pure Chocolate“ (papildomai kainuos 15 Eur);
susipažinsime su amatais Ventspilio amatų namuose;
aplankysime Ventspilio kūrybos namus ir planetariumą;
pramogausime Ventspilio vandens atrakcionų parke (papildomai kainuos 10 Eur).
Pavyzdinė stovyklos programa

Amžiaus grupės

8–14 m. (junior) ir 15–17 m. (senior). Stovyklautojai į grupes skirstomi atsižvelgiant ne tik į amžių, bet ir į kalbos mokėjimo lygį. Maksimalus grupės dydis 10–15 vaikų.

Agyvendinimas ir maitinimas

Jaunimas gyvena Ventspilio aukštosios mokyklos viešbutyje, dviviečiuose kambariuose su patogumais. Apgyvendinama su bendraamžiais. Maitinama 4 kartus per dieną.

Kodėl verta rinktis šią stovyklą?

Ši stovykla – tai unikali galimybė tobulinti anglų kalbą pramogaujant, vykstant į įvairias ekskursijas, dalyvaujant kultūrinėje, meninėje ir sportinėje veikloje.
Su jaunimu dirba profesionali, kompetentinga komanda, kuri užtikrina gerą moksleivių priežiūrą.
Stovyklautojai gyvena puikioje aplinkoje: šiltas ir sausas pušyno oras suteikia geros nuotaikos ir pozityvių minčių.
Laukia daug smagių pramogų: smėlio pilių konkursas, didžiulių muilo burbulų vakaras, vėjo gaudymas pajūryje ir kt.
Puiki nuotaika ir nepamirštami įspūdžiai garantuoti!

badge