ENGLISH SUMMER SUPER CAMP 2016 in Druskininkai

ETVA Travel > Stovyklos > ENGLISH SUMMER SUPER CAMP 2016 in Druskininkai

????????????????????????????????????

VASAROS ANGLŲ KALBOS STOVYKLA DRUSKININKUOSE
Jau tryliktus metus mes siūlome smagias ir nepamirštamas tarptautines „English Summer Super Camp“ stovyklas Druskininkuose! Draugai, nuotykiai, juokas, žaidimai ir anglų kalba – viskas kartu. Ar gali patikėti? Šią vasarą leisk atostogas ir patobulink anglų kalbą vasaros stovykloje „English Summer Super Camp“!

Stovyklos datos ir kainos
I pamaina
2016 06 19 – 2016 07 01
660 Eur
II pamaina
2016 07 03 – 2016 07 15
660 Eur
III pamaina
2016 07 17 – 2016 07 29
660 Eur

Puikiai suderintas stovyklos dienos tvarkaraštis: pusę dienos vyksta aktyvūs, smagūs, lavinantys užsiėmimai, kitą pusę dienos – anglų kalbos pamokos su kvalifikuotais dėstytojais. Kiekvienais metais mūsų stovykloje dalyvauja anglakalbių dėstytojų ir vadovų, atvyksta vaikų iš kaimyninių šalių. Stovykloje sukuriama smagi tarpkultūrinė atmosfera. Todėl tai puiki galimybė lavinti anglų kalbos įgūdžius tiek pamokose, tiek bendraujant su stovyklos draugais ar dėstytojais žaidimų bei įvairių veiklų metu. Per dvi savaites anglų kalbos mokysimės net 32 akademines valandas. Pamokų metu taikoma efektyvi mokomoji programa, vaikus moko patyrę specialistai, kurie geba įdomiai išdėstyti mokomąją medžiagą ir motyvuoti moksleivius.

Veikla po pamokų

Po anglų kalbos pamokų moksleiviai džiaugsis aktyviais laisvalaikio užsiėmimais, kurių metu lavinami jų įvairūs gabumai, tai: sporto, šokių būreliai, meno ir media akademijos, projektinė ir kūrybinė veikla. Kiekvienas moksleivis tikrai ras sau tinkamą ir mėgstamą užsiėmimą. Vakarais visi kartu rinksimės į linksmą vakaro šventę, kurioje vaidinsime, dainuosime, šoksime, dalyvausime linksmosiose estafetėse, protų mūšiuose, ieškosime naujų talentų, kursime madų šou bei rungsimės olimpiadoje. Stovyklautojų laukia krikštynos, karaokė, beždžioniukų diskotekos, orientacinis – išlikimo žaidimas ir dar daug kitų linksmybių. Kiekvieną dieną puošimės atsižvelgdami į specialią dienos temą: išradingiausieji bus apdovanojami vakarinio renginio „Evening show“ metu.

Ekskursijos

Stovykloje laukia daug puikių ekskursijų:

susipažinsime su įdomiuoju kalvystės menu;
smagiai leisime laiką Druskininkų vandens atrakcionų arba Tarzano parke (papildomai kainuos 12 Eur);
tyrinėsime gražųjį Druskininkų miestą;
plauksime baidarėmis Nemuno upe;
aplankysime Lietuvos sostinę Vilnių (papildomai kainuos 25 Eur).
Pavyzdinė stovyklos programa

Amžiaus grupės

8–14 m. (junior) ir 15–17 m. (senior). Stovyklautojai į grupes skirstomi atsižvelgiant ne tik į amžių, bet ir į kalbos mokėjimo lygį. Maksimalus grupės dydis 10–15 vaikų.

Agyvendinimas ir maitinimas

Stovykla įsikūrusi viename gražiausių Lietuvos kurortų – Druskininkuose. Stovyklautojai gyvena „Dainavos“ sanatorijoje, dviejų, trijų ar keturių vietų kambariuose su patogumais. Maitinama keturis kartus per dieną.

Kodėl verta rinktis šią stovyklą?

Jūsų laukia tyras oras ir pušų šlamesys;
Stovykloje dirba tik kvalifikuoti anglų kalbos mokytojai bei stovyklos vadovai iš Lietuvos ir užsienio šalių;
Dvi ekskursijos po pusę dienos;
Stovykloje kalbame tik angliškai!
Stovykloje Jūsų laukia draugai iš Lietuvos ir užsienio, linksmos anglų kalbos pamokos, aktyvus poilsis ir pramogos;
Nuolatinis užimtumas ir priežiūra 24 valandas per parą.

badge