Baltijos akademija

ETVA Travel > Stovyklos > Baltijos akademija

Energetikas_11

Vasaros sveikatingumo ir sporto stovykla prie Baltijos jūros „Baltijos akademija“

„Baltijos akademija“ kviečia į sveikatingumo ir sporto stovyklą, įsikūrusią Baltijos jūros pakrantėje, „Energetiko“ poilsiavietėje, jaunuolius nuo 7 iki 17 metų. Stovykla bus orientuota į aktyvų vaikų poilsį, kurio metu vaikai ne tik sportuotų bet ir įgytų nemažai teorinių žinių apie sveiką gyvenimo būdą.
10 dienų stovyklos kaina rugpjūčio mėnesį – tik 249 eurai*
Apgyvendinimas – mediniuose nameliuose jūros pakrantėje
Svarbiausia veikla stovykloje – sportas. Vaikai stovykloje kiekvieną dieną turės po tris sportines treniruotes su pertraukomis. Vaikams sportas bus skiepijama kaip vertybė, kaip gyvenimo būdas, kuris turi tapti ne tik laisvalaikio praleidimo alternatyva, bet ir kasdienybės dalimi bei sveiko gyvenimo pagrindu. Vaikai bus mokomi įvairių sporto šakų technikos, kardio pratimų bei sportinių žaidimų.
Stovykloje specialistai mokys vaikus ugdytis sveiko gyvenimo įpročius. Vaikai bus maitinami keturis kartus per dieną – sveiku, energijos suteikiančiu maistu. Vaikams prieš kiekvieną valgymą dienoje 5 minutes bus paaiškinama, kodėl svarbu valgyti tokius maisto produktus, kurie bus pateikti valgymo metu. Dažniausiai vaikai nesupranta daržovių, vaisių, mėsos svarbos ir propaguoja cukraus ir sintetinių priedų pripildyto maisto vartojimą.
Stovyklautojai bus mokomi gamantis sveikus be cukraus užkandžius. Dažnai jaunuoliai net nenutuokia, kad sveikas maistas, gali būti skanus maistas. Jaunuoliai greito maisto kavinėse, mokyklų valgyklose, parduotuvėse pirmiausiai įsigyja nesveikus su daug cukraus produktus, kurie ne tik kenkia jų sveikatai bet ir augina riebalinį sluoksnį. Jaunimas bus mokomas sveikų receptų, bus aiškinama kaip rinktis sveikus produktus. Virtuvės specialistai išmokys keleto paprastų, bet sveikų ir skanių desertų receptų. Taip pat vaikai analizuos produktų sudėtis, su dietologais vertins savo valgymo įgūdžius.
Vaikams stovykloje bus skiepijama disciplinos, žodžio laikymosi vertybės. Kievieną dieną vaikai pradės su mankšta prie Baltijos jūros. Vaikams bus smagi patirtis kas rytą bėgioti paplūdimyje, mankštintis kopose. Taip pat sportinė treniruotė bus po pietų. Stovykloje bus organizuojami turistiniai žygiai paplūdimiu su įvairiomis užduotimis bei orientaciniai žaidimai. Aktyvi fizinė veikla sustiprins vaikų fizinę sveikatą, įpratins vaikus kiekvieną dieną kasdienybėje kuo daugiau judėti.
Net neabejojama, kad vaikų atmintyje vasaros stovyklos įsirėžia visam gyvenimui, bet labiausiai vaikai prisimena vakarines stovyklų programas. Vaikams bus organizuojama vakarinė programa, kurios metu, vaikai kurs vaidinimus, žais komandinius žaidimus. Bendri užiėmimai su kitais stovyklautojais ugdys socialinius vaikų įgūdžius, mokys vaikus reikšti savo nuomonę bei emocijas bendraamžių būryje.
Vaikams bus aiškinama pareigingumo svarba, vaikai kiekvieną rytą turės susitvarkyti gyvenamosios vietos kambarį, vadovai kas rytą patikrins kambarius ir visiems pareigingiausiems dalins auksines žvaigždeles, kurios gale stovyklos pavirs prizais. Vaikams, be abejonės, bus aiškinama pagarbos svarba kitiems žmonėms, taisyklingos kalbos vartojimas bei mokėjimas išklausyti, nepertraukti kitų asmenų. Šiandieninis jaunimas ypač dažnai gyvena virtualiame, socialinių tinklų pasaulyje, todėl labai dažnai negeba bendrauti realybėje. Vaikai bus skatinami kuo daugiau kominikuoti.
Vaikams svarbios ne tik aktyvios fizinės veiklos bet ir poilsio akimirkos prie Baltijos jūros. Vaikai stovyklos metu, lydimi stovyklos vadovo bei trenerių, turės laiko kiekvieną dieną pabūti prie jūros, pakvėpuoti jodu, „pažaisti“ su bangomis bei pasilepinti saugiomos Saulės voniomis. Vaikai prie jūros ateis ir prieš miegą, pasivaikščioti ir palydėti Saulę bei pasidalinti dienos įspūdžaisi apie tai, kas labiausiai patiko, o kas ne, pateikti vadovams pasiūlymų, išsakyti savo asmeninius lūkesčius. Vaikai galės vakarais su vadovais prie jūros dainuoti dainas, „padovanoti“ jūrai savo asmeninius norus.
Stovykloje vaikams bus organizuojamos kūrybinės užduotys, kuriose vaikai turės ne tik judėti bet ir nemažai galvoti. Vaikai bus skirstomi komandomis, kurs estafetes draugams, organizuos stovyklos olimpines žaidynes.
Per 10 stovyklos dienų jaunuoliai mokysis gyventi aktyvų, sportinį gyvenimą būdą. Nepamirš pasirūpinti ne tik savo kūnu bet ir protu, nes organizuojamos teorinės paskaitos papildys vaikų informacinių žinių bagažą. Sveikos gyvensenos įpročių ugdymas gali pakeisti jaunų žmonių gyvenimą, gali išmokyti juos gyventi sveikai, ryžtingai ir atsakingai.
Bendra informacija
Jaunuoliai bus apgyvendinami dvejų, trijų ir keturių kambarių mediniuose kotedžuose (atskirai mergaitėms ir berniukams), 4 kartų maitinimas „Energetiko“ poilsiavietės valgykloje, jauni ir energingi treneriai bei kvalifikuotų specialistų komanda lauks kiekvieno, atvykstančio į Baltijos akademijos stovyklą.
Vaikų amžius – nuo 7 iki 18 metų. Stovykloje bus formuojamos 15 vaikų grupės į kurias jaunuoliai bus paskirstyti atsižvelgiant į jų amžių. Kiekvieną grupė turės savo vadovą bei juos prižiūrintį medicinos darbuotoją.
Datos: liepos -rugpjūčio mėnesį
Vienoje pamainoje – iki 60 vaikų
Kaina – 249 eurai. Avansas – 125 eurai.
Į kainą įskaičiuota: apgyvendinimas, maitinimas, sporto treniruotės, teorinės paskaitos, trenerių bei specialistų darbas.
Registracija: El. paštu – etvatravel@gmail, telefonu  +37067299332 arba www.baltijosakademija.lt

Apsauga – visą parą

* Kelionės išlaidos nėra įskaičiuotos į stovyklos kainą. Vaikų transportavimu turi pasirūpinti tėvai arba už 30 eurų priemoką jaunuoliai keliaus Baltijos akademijos autobusu į abi puses.

Stovyklavietės infrastruktūra
„Energetiko“ stovyklavietė yra įsikūrusi Baltijos jūros pakrantėje ir apsupta miško. Jos teritorijoje – futbolo, krepšinio ir tinklinio aikštelės, dengtas baseinas, visiškai pritaikytas ir pilnai atitinkantis vaikų sveikatingumo įstaigų reikalavimus – gylis, vandens temperatūra, PH. Blogomis oro sąlygomis treniruotės vyks modernioje kūno kultūros salėje.
Registracija el. paštu, mobiliuoju telefonu:
etvatravel@gmail.com

+37067299332
arba Registracijos forma rasite čia:
http://baltijosakademija.lt/Stovykla

Arba:

Vardas


El.paštas


Tema


Jūsų klausimas


VaikЕі stovykla[1] (1)Vaikai prie jЕ«ros[1] (1)Mediniai nameliai..[1] (1)image005Vaiku_stovykla3[1] (1)medinis_namelis.[1] (1)

badge