Ekskursijos į parodos

ETVA Travel > Specializuoti turai > Ekskursijos į parodos

11

Kviečiame visus pedagogus ir vaikų darželių auklėtojus! 
6-oji mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų paroda MOKYKLA 2016
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, (Laisvės pr. 5, Vilnius)
PARODA „MOKYKLA 2016“ – svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Šioje respublikinėje švetimo inovacijų parodoje susitinka, mokosi ir gerąja patirtimi dalijasi švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai ir jų tėvai.
Parodoje interaktyviai ir gyvai pristatomos alternatyvios ir tradicinės ugdymo(si) metodikos, metodinė medžiaga ir paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos.
Parodos lankytojai – mokyklų steigėjai, vadovai, mokytojai, mokiniai ir tėveliai – kviečiami gyvai išbandyti naujausios įrangos ir mokymo priemonių teikiamas galimybes, patirti, atrasti ir, žinoma, išmokti.
Parodos tema – GERA MOKYKLA
Parodoje kalbėsime apie iššūkius, su kuriais šiandien susiduria šiuolaikinė mokykla. Kaip ugdyti brandžias, atsakingas, nuolatinio tobulėjimo siekiančias ir ateities pokyčiams pasirengusias asmenybes? Kaip mokyklą paversti gyvu organizmu, kuriame būtų patiriamas prasmingas, įkvepiantis, atradimų kupinas mokymasis ir vyktų geranoriškas bendradarbiavimas? Kaip tikslingai panaudoti nuolat gausėjančią intelektinės ir technologinės bazės pasiūlą mokykloms? Kodėl šiuolaikinė mokykla turi nuolat keistis ir „save išrasti“? Galų gale, kas yra gera mokykla ir kokia ji turėtų būti?
Parodoje daug dėmesio bus skirta šiems Geros mokyklos aspektams:
Asmenybės ūgtis
Polilogo kultūra ir partnerystė
Tyrinėjimas ir kūryba
Mokyklos identitetas ir įvairovė
Paroda VAIKŲ ŠALIS – jau 22 metus auga ir nenustoja stebinti!
Tai vienintelė Lietuvoje specializuota paroda būsimiems ir jauniems tėvams apie kūdikių bei ikimokyklinio amžiaus vaikų auginimą, jų priežiūrą ir ugdymą. Aiški parodos tematika. „Vaikų šalyje“ eksponuojama išimtinai naujausia produkcija, skirta būsimoms mamoms, kūdikiams ir vaikams. Čia vyksta naujų drabužių kolekcijų vaikams ir paaugliams pristatymai, naujausių žaislų ir žaidimų premjeros. Interaktyvus ir gyvas renginys apie svarbiausias gyvenimo vertybes – šeimą, vaikus, meilę ir bendravimą. Parodoje gausu renginių: seminarų, paskaitų, konsultacijų aktualiomis šeimai temomis, o taip pat koncertų, varžybų, kūrybinių dirbtuvių visai šeimai. Šį kartą parodoje akcentuosime vaiko sveikatą. Sveikas ir laukiamas vaikas šeimoje – sveika ir laiminga šeima.  Parodos akcentu taps  paskaitų ciklas jaunoms šeimoms.
PAGRINDINĖS TEMINĖS GRUPĖS
·       žaislai ir žaidimai
·       kūdikių, vaikų bei jaunuolių kambario baldai
·       kūdikių priežiūros priemonės
·       vežimėliai, vaikštinės, lavinimo reikmenys
·       higienos bei kosmetikos priemonės, skirtos būsimoms mamoms
·       drabužiai, avalynė
·       literatūra vaikams
·       ikimokyklinio ugdymo įstaigos
·       laisvalaikio užimtumo centrai
·       gydymo įstaigos
Programa
1 diena lapkričio 11 Atvykimas į Vilnių. Keliaujame į parodą. Darbas parodoje. Apgyvendinimas viešbutyje. Norintiems: Kelionė į Trakus. Apsilankymas Trakų pilyje, kurioje yra rengiama istorinė ekspozicija. Galimybė įsigyti suvenyrus. Karaimų virtuvės degustacija. Nakvynė viešbutyje.
2 diena lapkričio 12 Pusryčiai. Apsilankymas parodoje (norintiems) arba: Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po senamiestį. Pamatysite Katedrą ir aikštę, Gedimino paminklą, Aušros Vartus, Žydų kvartalą, Rotušės aikštę, Šv. Dvasios bažnyčią, Gedimino prospektą. Pietus. Vilniaus vidurinės mokyklos aplankymas, dalyvavimas seminare, apsikeitimas patirtimi. Apskritas stalas. Lietuviškas vakaras. Pažintis su nacionaline virtuve. Nacionalinių gėrimų/arbatų degustacija. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
3 diena lapkričio 13 Pusryčiai. Apsilankymas parodoje (norintiems) arba: Kelių prekybos centrų aplankymas: IKEA, Ozas.  Išvykimas.
Kviečiame viešbučių darbuotojus, restauratorius, virėjus, kulinarus, ekologus…
Baltijos maisto ir gėrimų mugė BAF 2016 (3 и 4 зал)
Shop Hotel Gastro 2016 (5 зал)
18-oji  tarptautinė, specializuota parduotuvių, restoranų ir viešbučių įrangos paroda
Eko LOGIKA 2016 – ekologiškų prekių ir paslaugų namams paroda-forumas
2016 m. lapkričio 11-13 d. (2 naktys//3 dienos) Vilnius – Trakai
Baltijos maisto ir gėrimų mugė BAF – maisto kultūros šventė ir verslo įvykis, skirtas maisto idėjai ir mitybos kultūrai puoselėti.
BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ MUGĖ BAF tai:
Tarptautiškumas – mugėje dalyvaus daugiau nei 80 įmonių iš 9 pasaulio šalių – Argentinos, Indonezijos, Italijos, Kinijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Vokietijos, Uzbekistano. Užsienio kompanijos čia ieškos naujų rinkų savo produktams, taip pat ir lietuviškų tiekėjų į užsienio rinkas.
Unikalūs lietuviški produktai – Lietuvos gamintojai ir naujų maisto technologijų kūrėjai mugėje BAF demonstruos produktus, kurių dar nėra Lietuvos prekybos centrų lentynose. Kai kurie šių produktų šiemet jau yra pelnę iniciatyviausių gaminių medalius pasaulinėse maisto parodose.
Interaktyvus formatas – mugėje įrengtos specialios erdvės, kuriose vyks kulinariniai pasirodymai, konkursai, degustacijos. Čia kiekvieno stendo dalyvis svetingai kvies degustuoti, vaišintis, įvertinti naujausius maisto ir gėrimų gaminius, atrasti prieskonius, aliejus, mėgautis naujais skoniais.
Galimybė išvysti pasaulinio garso konditerijos žvaigždę iš Italijos Piero Mazzei ir Lietuvos garsiausius šefus bei virtuvės žvaigždes, tarp jų – Gian Luca, Alfą Ivanauską, Gražiną, GUM, Alesią Litvinionok, mėgautis jų kuriamais naujais receptais ir šou elementais.
Tuo pat metu parodų centre „Litexpo“, tarptautinės parduotuvių, restoranų, viešbučių įrangos parodos „BaltShop.BaltHotel.BaltGastro 2016” ir “BAF”, Baltijos maisto ir gėrimų mugės, metu Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija organizuoja konkursus: „Geriausias Lietuvos virėjas 2016“, „Talentų konkursas 2016“, „Virėjo ir barmeno komanda 2016“, „Mokinių virėjų komanda 2016“, „Jaunųjų talentų konkursas 2016“, „Geriausio mokinio su specialiaisiais ugdymo poreikiais meistriškumo konkursas 2016! Geriausio mokinio su specialiaisiais ugdymo poreikiais meistriškumo konkursas 2016“!
EKO LOGIKA 2016. III ekologiškų prekių ir paslaugų namams paroda-forumas
Žodis “ekologija” kaip ir patys ekologiški produktai, vis dar apipinti daugybe mitų, o tikro žinojimo žmonėms labai trūksta. Paroda-forumas EKO LOGIKA kviečia griauti mitus, semtis idėjų, išmokti gyventi truputį kitaip – visų pirma sąmoningai ir kokybiškai. Sąmoningumas prasideda nuo žinių, kurių EKO LOGIKA pasiūlys su kaupu.
EKO LOGIKA lankytojas – žmogus, kuriam jo logika sako:
-> Šeimos laimė prasideda nuo sveikų šeimos narių;
-> Sveiki šeimos nariai neturi gyventi nekokybiškų/pavojų keliančių buitinių prietaisų aplinkoje, kenksmingoje chemijoje paskendusiuose namuose;
-> Iš prigimties žmogus nežino, kurios buityje sutinkamos medžiagos, kurie buitiniai prietaisai kenksmingi, o kurie ne – reikia bent trumpos informacijos apie tai;
-> Reikia informacijos – verta apsilankyti renginyje, kur apie tai kalba specialistai.
Programa
1 diena lapkričio 11 Atvykimas į Vilnių. Keliaujame į parodą. Darbas parodoje. Apgyvendinimas viešbutyje. Lietuviškas vakaras. Pažintis su nacionaline virtuve. Nacionalinių gėrimų/arbatų degustacija. Nakvynė viešbutyje.
2 diena lapkričio 12 Pusryčiai. Apsilankymas parodoje (norintiems) arba: Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po senamiestį. Pamatysite Katedrą ir aikštę, Gedimino paminklą, Aušros Vartus, Žydų kvartalą, Rotušės aikštę, Šv. Dvasios bažnyčią, Prezidento rūmus. Pietus. Kelių objektų aplankymas (Vilniaus viešbučiai ir restoranai). Apskritas stalas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
3 diena lapkričio 13 Завтрак. Apsilankymas parodoje (norintiems) arba:  Kelionė į Trakus. Apsilankymas Trakų pilyje, kurioje yra rengiama istorinė ekspozicija. Laisvas laikas arba pietus (karaimų virtuvės degustacija). Kelių prekybos centrų aplankymas: IKEA, Ozas.  Išvykimas.
Kviečiame kosmetologus, juvelirus ir grožio mėgėjus
Kelionė į parodą „ MOTERS PASAULIS 2016” – tradicinę 
specializuotą mados, stiliaus bei grožio parodą!!!
2016 m. lapkričio 11-13 d. (2 naktys//3 dienos)
Kaunas — Vilnius – Trakai
PARODOS TEMATIKOS:
• kosmetika, parfumerija;
• higienos reikmenys;
• grožio salonai, kirpyklų ir kosmetikos salonų įranga;
• tekstilės gaminiai;
• trikotažo gaminiai;
• drabužiai;
• juvelyrika;
• galanterija, bižuterija, madingi aksesuarai;
• sportas ir sveikatingumas, laisvalaikis;
• namų apyvokos reikmenys;
• paslaugos ir kt.
Maloniai kviečiame apsilankyti parodoje „Moters pasaulis 2016“!
Programa
1 diena lapkričio 11 Atvykimas į Kauną. Pusryčiai lietuviškos virtuvės restorane. Keliaujame į parodą. Darbas parodoje. Ekskursiją po Kauną, prieškario Lietuvos sostinę: Senamiestis – Kauno pilis, Rotušė, Perkūno namai, Katedra, Prezidenturos sodas, Vytauto bažnyčia, Laisvės Aleja. Lietuvos medicinos muziejaus aplankymas. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas.
2 diena lapkričio 12 Pusryčiai. Kelionė į Trakus. Apsilankymas Trakų pilyje, kurioje yra rengiama istorinė ekspozicija. Laisvas laikas arba pietus (karaimų virtuvės degustacija). Sodybos „Riterių krantas“ aplankymas. Galimi įvairūs masažai. Kelionė į Vilnių. Kelių grožio salonų ir Naturalios medicinos centro aplankymas. Verslo susitikimų organizavimas (už papildomą kainą). Paskaita apie gydomąsias gintaro savybes. Lietuviškas vakaras. Pažintis su nacionaline virtuve. Nacionalinių gėrimų/arbatų degustacija. Nakvynė viešbutyje.
3 diena lapkričio 13 Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po senamiestį. Pamatysite Katedrą ir aikštę, Gedimino paminklą, Aušros Vartus, Žydų kvartalą, Rotušės aikštę, Šv. Dvasios bažnyčią, Prezidento rūmus, Šv. Anos bažnyčią. Kelių prekybos centrų aplankymas: IKEA, Ozas.  Išvykimas.

badge