Alytaus sporto ir rekreacijos centras

ETVA Travel > Pramogos > Sporto centrai > Alytaus sporto ir rekreacijos centras

Alytussporto bazes 364
Pagrindinis viešosios įstaigos veiklos tikslas – per sportą skatinti vaikų ir jaunimo saviraišką, ieškoti talentingų sportininkų, sporto mokslo bei medicinos specialistų parengtomis ir praktikoje patvirtintomis priemonėmis rengti sportininkus, galinčius deramai atstovauti šaliai bei Alytaus miestui įvairaus rango varžybose: Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio, Europos čempionatuose ir šalies čempionatuose, kituose tarptautiniuose ir nacionaliniuose renginiuose bei teikti sporto bei rekreacijos paslaugas Alytaus miesto visuomenei.
Alytus – šiais metais pripažintas sportiškiausiu miestu Lietuvoje, turintis ištisą sporto bazių kompleksą, kviečia apsilankyti ir patiems įsitikinti, bazių gausa, jų teikiamomis galimybėmis ir kokybe.
 Sporto rūmai, tai multifunkcinis kompleksas, kuriame yra:
 Specialiai Eurobasket 2011 rekonstruota arena, kurioje telpa 5000 žiūrovų. Arena lengvai transformuojama ir pritaikoma, tad pagal poreikius, joje gali vykti krepšinio, rankinio ir tinklinio treniruotės bei varžybos, bet ir koncertai, bei kiti įvairūs renginiai.
 Baseinas – geriausias Lietuvoje, turintis 8 takelius (50m). Eiliniai piliečiai čia gali paplaukioti, bei užeiti į vieną iš trijų čia įrengtų pirčių. Sportininkai gali treniruotis, bei rengti plaukimo, kanojų/baidarių iraklvimo, bei vandensvydžio varžybas.
 Taip pat sporto rūmuose centre yra įrengta viena geriausių 18 langelių pneumatinio ginklo šaudykla Lietuvoje, joje yra rengiamos sportinio šaudymo treniruotės bei varžybos.
 Pagal poreikius galima rinktis vieną iš dvejų konferencijų salių.
 Mūsų patalpose įrengtas mini maniežas, kuriame galima vykdyti lengvosios atletikos varžybas.
 Taip pat yra treniruoklių salė.
 Sporto rūmų patalpose lankytojų ir sportininkų patogumui yra įrengta kavinė.
 Stadionas – moderniausias Lietuvoje, neseniai rekonstruotas ir talpinantis per 4000 žiūrovų. Stadioną turėjo galimybę išbandyti ne tik Lietuvos futbolo klubai, bet ir svečiai iš užsienio, kurie po čia surengto vieno iš Europos merginų ir vaikinų futbolo atrakos etapų, negailėjo pagyrimų dėl kokybės. Stadione, yra galimybė vykdyti lengvosios atletikos varžybas, kuriame jau įgyta tarptautinės, tokių varžybų patirties.
 Šalia stadiono yra įrengti 4 natūralios dangos lauko teniso kortai.
 Sporto centre kultivuojamos sporto šakos:
Baidarių irklavimas
Dviračiai 
Dziudo
Laisvosios imtynės
Lengvoji atletika
Orientavimosi sportas
Plaukimas
Sportiniai šokiai
Sunkioji atletika
Šaudymas
Futbolas
Krepšinis
Rankinis
Stalo tenisas
Tenisas
Tinklinis
Vandensvydis
 Šachmatai 

badge