Mega

ETVA Travel > Pramogos > Shopping > Mega

photo_2_34665109
Bendra informacija
Prekybos centro plotas 72.000 m2
Automobilių aikštelė 2500 vietų
Nuomininkų skaičius 125
Traukos operatoriai:
Daugiau kaip 100 parduotuvių ir paslaugų vietų, 9 restoranų ir kavinių.
Pramogos:
 5 salių kino centras;
boulingo ir biliardo klubas;
vaikų pramogų klubas;
lazerių erdvė.
Vieta
Lietuvos širdyje, Kaune, 2005 metais atidarytas prekybos ir laisvalaikio centras MEGA yra lengvai pasiekiamoje vietoje, ties svarbiausia Lietuvos sankryža – Vilnius-Klaipėda greitkelio ir „Via Baltica” automagistralės, per vieną valandą pasiekiamas 2,2 mln. lankytojų. Pro šią vietą per dieną pravažiuoja beveik 30 tūkst. automobilių, kurie perveža 25 mln. keleivių per metus. Prekybos centras yra šalia didžiausio Kaune miegamojo rajono, kuriame gyvena apie 70 tūkst. gyventojų.
Parduotuvės ir pramogos
Prekybos ir laisvalaikio centre MEGA esančios parduotuvės apima visą galimą prekių ir paslaugų asortimentą: nuo mados prekių iki statybinių medžiagų. Šis centras atlieka ne tik komercinį, bet ir socialinį vaidmenį: čia ne tik patogu apsipirkiti, bet ir susitikti su draugais bei turiningai praleisti laiką; nuolat vyksta įvairių renginių, akcijų, parodų.
Interjeras
Stilingas interjeras, erdvios, natūralių spalvų, dienos šviesos apšviestos prekybos centro alėjos suteikia laisvumo jausmą, o aiškus parduotuvių išplanavimas leidžia patogiai apsipirkti.
Išskirtinis prekybos centro akcentas – didžiausias iki šiol Europos prekybos centruose įrengtas daugiau kaip 10 m aukščio, 4 m pločio, 11 m ilgio jūrinis akvariumas su daugiau nei 800 tropinių žuvų ir 6 jūros rykliais – vienas įspūdingiausių reginių šalyje.
 

badge