Pramogos vaikams

ETVA Travel > Pramogos > Pramogos vaikams

Sokolado_gaminimo_sou_2013_1207[1]

Lietuvos jūrų muziejus, esantis Baltijos juros pakrantėje, yra vienas įdomiausių Lietuvos muziejų. Didžiausias rinkinys – jūrų faunos preparatai (moliuskų kriauklės, koralai, vėžiagyviai, dygiaodžiai, jūrų paukščiai, žuvys ir žinduoliai). Muziejaus rinkiniuose yra ir geologijos, archeologijos, etnografijos, numizmatikos, kartografijos, laivų technikos, raštijos, filatelijos eksponatų. Dar čia yra delfinariumas – čia gyvenantys delfinai šokinėja, dainuoja, paišo ir šiltai pasitinka žiūrovus, parodydami jiems įspūdingus šou kartu su juros liūtais.
Kauno zoologijos sodas pirmą kartą duris atvėrė 1938 m. liepos 1 d. Jį įkūrė žymus gamtininkas prof. Tadas Ivanauskas (1882-1970). Įkūrus zoologijos sodą, svarbiausias profesoriaus siekis buvo šviesti lankytojus apie gamtosaugą ir nykstančių laukinių gyvūnų rūšių išsaugojimą. Lietuvos zoologijos sodas tęsia pradėtus profesoriaus Tado Ivanausko kilnius darbus dar ir šiandien. Kauno miesto gyventojai bei svečiai, apsilankę Lietuvos zoologijos sode, gali pamatyti per 2000 gyvūnų atstovaujančių virš 200 rūšių iš viso pasaulio – nuo smulkiausio vabzdžio iki aukščiausios žirafos.
Žaislų muziejaus Vilniuje tikslas – ne tik atskleisti žaislų bei žaidimų unikalumą, bet suteikti galimybę juos vietoje išmėginti. Unikalūs originalai visuomet yra kruopščiai saugomi ir jiems eksponuoti keliami ypatingi mikroklimato reikalavimai. Muziejus  suskirstytas į archeologinę erdvę, kuri apima pačius seniausius žaislus, etnografinę, skirtą 19–20 a. pr. žaislams, o trečioji erdvė pristato šių dienų žaislus. Kolekciją sudaro originalai ir kopijos. Pastarosioms skirtas ypatingas dėmesys, nes būtent jos leis įgyvendinti pagrindinę muziejaus idėją – liesti – imti – pažinti. Muziejuje vyksta ekskursijos ir edukacinės programos.
Vilniaus miesto centre (Totorių g. 2/8) yra Lietuvos banko Pinigų muziejus. Jame atidarytos 5 teminės salės. Jos išsidėsčiusios per du aukštus ir užima 350 m² plotą. Įrengti judantys stendai, specialūs keltuvai leidžia ekspoziciją apžiūrėti įvairaus amžiaus žmonėms, taip pat ir turintiems negalią lankytojams. Muziejus veiklą pradėjo prieš 16 metų. Čia lankytojai gali susipažinti su pasaulio pinigų ir bankininkystės istorija, Lietuvos pinigais, bankininkystės raida mūsų šalyje nuo pirmųjų kredito įstaigų atsiradimo iki šių dienų. Ekspozicijose gausu interaktyvių mokomųjų priemonių, teminių filmų, žaidimų.
Druskininkų Vandens Parkas – Druskininkų vandens parko kompleksas – 30 000 kv. m. pramogų ir poilsio pasaulis, siūlantis vandens pramogas, azartišką boulingo žaidimą, poilsį trijų ir keturių žvaigždučių viešbučiuose, relaksacinius masažus SPA centruose ir sveikatai naudingus pirčių erdvės malonumus. Vandens pramogose lankytojus džiugina 6 atvirų ir uždarų nusileidimo kalnelių bokštas bei po įspūdingu kupolu esanti baseinų zona, iš kurios galima grožėtis Nemuno upės panorama. Ekstremalams, išbandžiusiems ilgiausią, net 212 metrų, nusileidimo kalnelį, pasigalynėjusiems su bangomis jūros bangų baseine bei srauniojoje upėje, siūloma jėgas atgauti poilsio erdvėje,  masažinėse voniose, vandens kaskadose arba pasinerti į pirčių erdvės malonumus. Unikali pirčių erdvė, kurioje net dvidešimt skirtingų pirčių, laukia visų, pavargusių nuo rutinos. Kiekvieną dieną pirčių erdvėje vykdomos pirčių programos su ekologišku medumi, Juodosios jūros druska, veido kaukėmis, kvapais bei beržinėmis, ąžuolinėmis vantomis, o savaitgaliais rengiamos papildomos pirčių programos, skirtos tik nuogaliams.
Druskininkuose, ant Nemuno upės kranto, įsikūręs „ONE nuotykių parkas“ siūlo Jums neįprastai praleisti laiką gamtoje. Pasirinkę vieną iš dešimties trasų, sudarytų iš daugiau nei 150 rungčių (iš kurių virš 30 skrydžių iš medžio į medį, net 4 skrydžiai per Nemuną), instruktoriaus padedami pakilsite į specialiai medžiuose įrengtas aikšteles, kurios žymės Jūsų starto pradžią. Tikri adrenalino mėgėjai galės pajusti laisvo kritimo jausmą iš 21 metro aukščio. O jūsų pramogas vainikuos „ONE nuotykių parko“ pasididžiavimas – „Ekstremalus skrydis per Nemuną“ . Tai unikali, daugiau nei 400 metrų ilgio trasa, nusidriekusi virš didžiausios Lietuvos upės.
Mes turime daug įdomybių – laukiame Jūsų su vaikais Lietuvoje!

badge