Tarzanija

ETVA Travel > Pramogos > Nuotykių parkai > Tarzanija

unnamed

Nuotykių parkas TARZANIJA tai didžiausias nuotykių parkas ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione. Parkas yra įskūręs net 13 hektarų plote, vaizdingoje vietoje apsuptoje pušynų, paslaptingų skardžių, senovę menančių medžių ant Nemuno kranto šalia Alytaus miesto (nuo Alytaus 2 km pėsčiomis, nuo miesto centro automobiliu – 7 km).

TARZANIJA kviečia visus mėgstančius aktyvų ir pasyvų poilsį.

Parke rasite:

– 7 skirtingas laipynių trasas – suaugusiems ir paaugliams;

– trasą mažiesiems su apsauginiais tinklais – čia galėsite ramiai palikti pačius mažiausius karstytis ir laipioti be papildomos priežiūros;

– pašėlusius kalnelius (4 trasos) – vienintelės pramogos Lietuvoje veikiančios visus metus;

– vienintelius Rytų Europoje Drif kartingus – šoninio slydimo GO kartingai;

– skrydį per Nemuną (net 400 m.) – ilgiausias Lietuvoje;

– Big swing (laisvo kritimo sūpynės) – tikras adrenalino užtaisas;

– tirą – šaudymas pneumatiniais šautuvais;

– žirgyną – jodinėjimas žirgais ir poniu;

– pavėsines, staliukus, laužavietes ant Nemuno kranto.

EDUKACINĖS PROGRAMOS (grupėms nuo 10 žmonių)

Akmens galia“ programa apie akmens atsiradimo paslaptis, jo kelias iki šių dienų, spalva, forma. Susikursite unikalų meno kūrinį savomis rankomis, kurį pasiliksites sau.

Tukmė – 1,5 val.

Pasigamink kibiną pats“ – galėsite atsipalaiduoti ir įsigilinti į maisto gaminimo meną. Išgirsite kibinų atsiradimo istoriją, išmoksite gaminti ir sukti kibinus pagal ypatingą tautinio paveldo receptūrą, paskanausite ne tik mūsų gamybos, bet ir savo, kibinų su kiauliena, bei karštu sultiniu.

Trukmė – 1-1,5 val.

Dzūkiškų bandų kepimas“ – tai ant džiovinto kopūsto lapo tradicinėje duonkepėje krosnyje kepamas senovinis patiekalas, kurio paslaptis atskleisime ir Jums. Išgirsite bandų istoriją, ko pasekoje, išmoksite gaminti bandas pagal senovinį unikalų receptą. Jūsų pasirinkimu galėsite ragauti bandas su vištiena, mirkytas ar sausas.

Kūčiukų kepimas” – programoje išgirsite Kūčiukų atsiradimo istoriją, Kūčių ir Kalėdų papročius, išmoksite minkyti tešlą, formuoti ir kepti Kūčiukus. Paskanausite ne tik savo išsikeptų Kūčiukų, bet ir vietoje iškepto šviežio pyrago, kurį siūlome.

Trukmė – 1-1,5 val.

badge