Energetikas

ETVA Travel > Paslaugos > Sveikatingumas > Energetikas

Energetikas is aukstai
Sveikatos centras ,,Energetikas“ – tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis centras, savo veiklą pradėjo 1986 metais. Nuo įkūrimo pradžios čia gydosi, ilsisi bei sveikatingumo procedūromis naudojasi Lietuvos ir užsienio šalių gyventojai. Lankytojus konsultuoja, gydymo procedūras ir jų trukmę, atsižvelgiant į sveikatos būklę, parenka aukštos kvalifikacijos gydytojai. Procedūras atlieka įstaigos profesionalūs specialistai, dirbantys Jūsų sveikatai, grožiui ir gerai nuotaikai!
Sveikatos centras „Energetikas“ veikia ištisus metus. Mūsų centras – tai lyg atskiras pušynų apsuptas sveikatos miestelis. “Energetikas” susideda iš trijų gyvenamųjų korpusų, kuriuose yra 201 renovuotas kambarys, bei medicininio bloko. Tai labai patogu, nes po atliktų procedūrų nereikia išeiti iš patalpų. Klientų poreikius palengvina liftas, tai suteikia didesnę laisvę judėti. Mes siekiame, jog kiekvienas svečias galėtų jaustis lyg namuose!
Maitinimas sveikatos centre yra įvairaus tipo, tris kartus per dieną: platus švediško stalo meniu, o taip pat subalansuotas dietinis maitinimas. Juk sakoma, kad pietūs kavinėje bene geriausias būdas sutrumpinti darbo dieną, pakeisti aplinką, smagiai paplepėti su draugais. Mūsų centre esančioje kavinėje rasite ne tik jaukią aplinką, bet ir įvairų patiekalų pasirinkimą.
Reabilitacijos klinika teikia šias paslaugas:
reabilitacijos;
palaikomosios reabilitacijos;
ambulatorinės reabilitacijos.
Gydomi sergantys: nervų sistemos ligomis; judamojo-atramos aparato pažeidimais; kraujotakos sistemos ligomis; ginekologinėmis ligomis; inkstų ligomis; virškinimo sistemos ligomis; endokrinologinėmis ligomis; Ausų, nosies, gerklės ligomis; paveikti jonizuojančiosios spinduliuotės.
Sveikatos centre ,,Energetikas” atliekama daugiau kaip 60 įvairių procedūrų, vienos iš populiariausių: Klasikinis masažas; Anticeliulitinis masažas; Medaus masažas; Masažinė lova ,,Ceragem”; Masažinis krėslas ,,Alpha Wellness DR 2030″; Baseinas; Grupinės kinezeterapijos baseine; Povandeninis masažas; Perlinė vonia; Vaistažolių vonia; Vertikalioji vonia; Purvo aplikacijos; Parafino aplikacijos; Fangoparafinas; Gydomasis vaistažolių kokteilis su deguonimi; Muzikos terapija; Ergotereapija; Limfostazės gydymas; Stimuliuojančių srovių terapija; Elektroforėzė; Galvanizacija; Magetoterapija; ,,Biopron terapija”; Konsultuoja psichologas, socialinis darbuotojas.

badge