Atgaiva Tau

ETVA Travel > Paslaugos > Sveikatingumas > Atgaiva Tau

Жемчужная (пузырьковая)ванна
Vieta. Sveikatinimo centras “Atgaiva tau” jau 30 metų vykdo gydymo ir sveikatinimo veiklą gražiame gamtos prieglobstyje, labai ramioje vietoje, pušynų ir Neries apsuptyje, (37 km nuo Kauno, 81 km nuo Vilniaus). Atstumas iki upės Neris – 300 m. Teritorija – 21 ha. Atvykstančius už papildomą mokestį pasitinkame ir atsivežame iš Vilniaus/Kauno oro uostų, Vilniaus/Kauno autobuso/geležinkelio stoties ar nuvežame į juos.
Sveikatinimo – reabilitacijos centro “Atgaiva tau” paslaugos:
 
Gydymo profilis:
* Po traumų, esant judamojo atramos aparato pažeidimams;
* Po sąnarių ir ginekologinių bei šių ligų profilių onkologinių operacijų;
* Po virškinimo sistemos ligų gydymo.
 
Alternatyvios medicinos paslaugos:
*Garso (gongo) terapija;
* Vaistažolių terapija;
*Reiki.
 
Sveikatinimo – gydymo programos:
* Svorio korekcijos programos: „Viršsvoris“; „Nepkankamas svoris“;
*Savaitgalinės sveikatinimo programos: „Antistresinė“, „Raminanti“, “Skausmus mažinanti“, „Anticeliulitinė“, „Tonizuojanti“
* Specialios sveikatinimo programos:
** Kūno linfotakos ir kraujotakos gerinimo;
** Raumenų ir stuburo stiprinimo;
** Sąnarių skausmų mažinimo ir lankstumo gerinimo;
** Nuovargio ir streso mažinimo.
*Sanatoriniai kelialapiai:
** „Trys sveikatinimo procedūros“;
** „Penkios sveikatinimo procedūros“;
** „Septynios sveikatinimo procedūros“;
 
 Apgyvendinimas. Viešbutyje – 70 vienviečiai, dviviečiai ir liukso klasės kambariai (120 vietų) Pasigrožėti spalvinga gamta galima čia pat, tik išėjus iš viešbučio pėsčiomis ar išsinuomotu viešbutyje dviračiu, o žiemą – slidėmis.
 
 Maitinimas. Svečiai, pacientai maitinami valgykloje, kavinėje. Maitinimas – trijų kartų, subalansuotas, dietinis, atsižvelgiant į kiekvieno kliento sveikatos būklę bei individualius pageidvimus.
 
 Infrastruktūra. Gydykla. Baseinas (12,5 x 6 m), pirtis (iki 12 žm.). Dvi konfrencijų salės (65 kv.m ir 120 kv.m). Biblioteka. Internetas. Automobilų stovėjimo aikštelės. Valgykla. Kavinė. Stalo tenisas. Lauko žaidimai.
 
 Sportas. Krepšinio/tinklinio/rankinio sporto salė (1000 kv.m). Uždari teniso kortai su žiūrovų sėdimomis vietomis (1000 kv.m). Treniruoklių salė. Stalo tenisas. Lauko sporto aikštelės: krepšinio, rankinio.

badge