Abromiškių reabilitacijos ligoninė

ETVA Travel > Paslaugos > Sveikatingumas > Abromiškių reabilitacijos ligoninė

Drusku kamb
Abromiškių reabilitacijos ligoninė – tai per 30 darbo metų sukaupta patirtis, šiuolaikiniai gydymo bei tyrimo metodai, profesionalus personalas bei rami aplinka. Kasmet reabilitacijos paslaugomis ligoninėje pasinaudoja penki tūkstančiai žmonių. Jas teikia įvairių specialybių gydytojai, kineziterapeutai, ergoterapeutai, psichologai, logopedai, slaugytojos.
Apgyvendinimas ir procedūros po vienu stogu. Svečiai gyvena atnaujintuose dviviečiuose kambariuose. Kambariuose yra dušo kabina ir tualetas. Dauguma kambarių su balkonu. Televizorius, bibliotekėlė yra bendro naudojimo patalpose kiekviename skyriuje.
 Už papildomą mokestį galima pasirinkti pagerintą arba liukso kambarį. Šiuose kambariuose yra šaldytuvas, elektrinis virdulys, televizorius . Liukso kambariuose – atskiras miegamasis.
 Ligoninėje veikia vaistinė, arbatinė, viešasis interneto prieigos taškas, bevielis internetas, kino salė (kino filmai rodomi pirmadienį, antradienį, ketvirtadienį ir penktadienį), koplyčia. Pailsėti padės rami aplinka, šalia esantis miškas ir ežeras.

badge