Tarzanija

ETVA Travel > Paslaugos > Edukaciniai užsiėmimai > Tarzanija

akmens_galia

EDUKACINĖS PROGRAMOS (grupėms nuo 10 žmonių)
„Akmens galia“ programa apie akmens atsiradimo paslaptis, jo kelias iki šių dienų, spalva, forma. Susikursite unikalų meno kūrinį savomis rankomis, kurį pasiliksites sau.
Tukmė – 1,5 val.
„Vidzgirio botaninis draustinis“ – ši programa Jus praturtins geografinėmis, istorinėmis bei kitomis naudingomis žiniomis. Turėsite galimybę pabūti gryname ore, natūralios gamtos prieglobstyje.
Programoje:
Radžiūnų piliakalnis
Nemuno sala
Upelio delta
Tritonų bala
Senasis skroblų miškas
Sergantis ąžuolas
Žaliųjų varlių karalija
Trukmė – 1,5 val.
„Pasigamink kibiną pats“ – galėsite atsipalaiduoti ir įsigilinti į maisto gaminimo meną. Išgirsite kibinų atsiradimo istoriją, išmoksite gaminti ir sukti kibinus pagal ypatingą tautinio paveldo receptūrą, paskanausite ne tik mūsų gamybos, bet ir savo, kibinų su kiauliena, bei karštu sultiniu.
Trukmė – 1-1,5 val.
„Dzūkiškų bandų kepimas“ – tai ant džiovinto kopūsto lapo tradicinėje duonkepėje krosnyje kepamas senovinis patiekalas, kurio paslaptis atskleisime ir Jums. Išgirsite bandų istoriją, ko pasekoje, išmoksite gaminti bandas pagal senovinį unikalų receptą. Jūsų pasirinkimu galėsite ragauti bandas su vištiena, mirkytas ar sausas .
„Kūčiukų kepimas” – programoje išgirsite Kūčiukų atsiradimo istoriją, Kūčių ir Kalėdų papročius, išmoksite minkyti tešlą, formuoti ir kepti Kūčiukus. Paskanausite ne tik savo išsikeptų Kūčiukų, bet ir vietoje iškepto šviežio pyrago, kurį siūlome.
Trukmė – 1-1,5 val.

badge