Savaitgalis Sankt-Peterburge

ETVA Travel > Kelionės > Vilnius – Sankt-Paterburgas > Savaitgalis Sankt-Peterburge

5
2 dienos / 1 naktis
1 diena: Atvykimas į Sankt-Peterburgą. Grupės sutikimas oro uoste/geležinkelio stotyje. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje (1 n.). Apžvalginė ekskursija po Sankt-Peterburgą, kurios metu susipažinsite su žinomomis visame pasaulyje miesto įžymybėmis įžymybėmis (Nevskio prospektas, Dekabristų, Isakijaus aikščių architektūriniai ansambliai, Kunstkamera, Admiralitetas, Petropavlovsko tvirtovė, Šv. Petro ir Povilo katedra). Vėliau jūsų laukiaekskursija į Ermitažą – vieną didžiausių muziejų pasaulyje. Aplankysite ir Žiemos rūmus, sales, kur gyveno Rusijos imperatoriai, sužinosite daugybės muziejaus eksponatų istorijas. Ekskursijai pasibaigus, galėsite patys pasivaikščioti po muziejų. Laisvas laikas mieste.
Transporto paslaugos: 7 valandos
 
2 diena: Pusryčiai «Švediškas stalas». Išsikraustymas iš viešbučio. Kelionė į vieną garsiausių Sankt-Peterburgo priemiesčių – Carskoe Selo. Kurio širdis yra Jekaterinos rūmai Puškine.Tai įspūdingi XVIII a. baroko stiliaus rūmai, kuriuose yra restauruotas garsusis, legendomis apipintas«Gintaro kambarys». Čia mokėsi A.S. Puškinas, kurio licėjų galėsite aplankyti (už papildomą kainą). Pervežimas į oro uostą/geležinkelio stotį.
Transporto paslaugos: 7 valandos
 
 3 dienos / 2 naktys
 1 diena: Atvykimas į Sankt-Peterburgą. Grupės sutikimas oro uoste/geležinkelio stotyje. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje (2 n.). Apžvalginė ekskursija po Sankt-Peterburgą, kurios metu susipažinsite su žinomomis visame pasaulyje miesto įžymybėmis įžymybėmis (Nevskio prospektas, Dekabristų architektūrinis ansamblis, Kunstkamera, Admiralitetas, Petropavlovsko tvirtovė, Šv. Petro ir Povilo katedra). Vėliau jūsų laukiaekskursija į Kazanės soborą. Laisvas laikas mieste.
 Transporto paslaugos: 7 valandos
 
2 diena: Pusryčiai «Švediškas stalas». Ekskursija į Ermitažą – vieną didžiausių muziejų pasaulyje. Aplankysite ir Žiemos rūmus, sales, kur gyveno Rusijos imperatoriai, sužinosite daugybės muziejaus eksponatų istorijas. Ekskursija į didžiausią Rusijos soborą ir ketvirtą pagal dydį pasaulyje – Isakijaus soborą. Laisvas laikas mieste.
 Transporto paslaugos: 5 valandos
 
3 diena: Pusryčiai «Švediškas stalas». Išsikraustymas iš viešbučio. Kelionė į vieną garsiausių Sankt-Peterburgo priemiesčių – Carskoe Selo. Kurio širdis yra Jekaterinos rūmai Puškine.Tai įspūdingi XVIII a. baroko stiliaus rūmai, kuriuose yra restauruotas garsusis, legendomis apipintas«Gintaro kambarys». Čia mokėsi A.S. Puškinas, kurio licėjų galėsite aplankyti (už papildomą kainą). Pervežimas į oro uostą/geležinkelio stotį.
Transporto paslaugos: 7 valandos

badge