Talinas

ETVA Travel > Kelionės > Talinas

IMG_0564
Programa  “Kalėdos Taline” (Estija) 2 dienos
1 diena
Atvykimas į Taliną.
Pietus.
Apgyvendinimas viešbutyje miesto centre.
Ekskursija pėsčiomis “Senojo Talino legendos”.
Tai pramoginis pasivaikščiojimas po senamiestį – pagrindinis dėmesys bus skirtas senovės legendoms ir beveik realioms istorijoms.
Apsilankymas prekybos centre.
Laisvas laikas.
 
2 diena
Rytinė sauna. Pusryčiai viešbutyje.
Ekskursija autobusu ir pėsčiomis „Talino istorija“.
Jūsų laukia pasivaikščiojimas Viršutiniame ir Apatiniame mieste, kur pamatysite daug įžymių vietų. Toompea pilis, Domos bažnyčia, A. Nevskio bažnyčia, Rotušės aikštė, Šv. Dvasios bažnyčia, Didžiosios Gildijos pastatas, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Šv. Mikalojaus bažnyčia. Susipažinsite su Talino įlankos pakrante, viduramžio vienuolyno griuvėsiais, olimpiniais objektais.
Laisvas laikas.
Miesto centre Jūsų laukia Kalėdine mugė Rotušės aikštė, kurios tradicijos yra puoselėjamos nuo 1442 metų.
Nuo to laiko iki šios dienos savo gaminius siūlo dailininkai ir amatininkai – suvenyrus, papuošalus, tradicinius skanėstus ir karštus gėrimus. Norintieji gali paragauti ir įsigyti estišką vyną ir sūrį, pagamintus pagal senovinius receptus.
Ekskursija autobusu į Gleno pilį, į Benkendorfo sodybą ir Keila-Oja krioklį.
Jūsų laukia barono fon Gleno gotinė pilis, oranžerija, pasakiškas drakonas, mitologinis galiūnas, stebėjimo bokštas – ir visa tai pušyne, esančiame prie Mustamae kalno.
Toliau vykstame į Keila-Oja, kur pamatysite gražų krioklį ir parką prie 19 amžiaus vilos. Galėsite pasivaikščioti parko takeliais ir kabančiais tilteliais virš upės.
Laisvas laikas, apsipirkimas.
Išvykimas.

badge