Pabaltija

ETVA Travel > Kelionės > Pabaltija

P1010104_web
Baltija per 3 dienas
1 diena – atvykimas į Vilnių, apžvalginė ekskursija, naktis viešbutyje (3*).
Ekskursija pėsčiomis po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, aplankysime miesto gynybinę sieną ir įvažiavimą į miestą per Aušros Vartus, Katedrą ir Katedros aikštę, Prezidentūrą, Žydų kvartalą, Rotušės aikštę, Trijulės bažnyčią, Šv. Dvasios bažnyčią ir vienuolyną, koplyčią prie Aušros Vartų, Bastioną, Šv. Anos ir Bernardinų bažnyčias, Rūmų gatvę, Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią, Gedimino paminklą, Šv. Onos bažnyčią, Nacionalinę filharmoniją, pasivaikščiosite senamiesčio skersgatviais.
2 diena – atvykimas į Rygą, apžvalginė ekskursija, naktis viešbutyje (3*).
Ekskursija po Rygos senamiestį: miesto pilis, Domo katedra, Šv. Petro bažnyčia, Rotušės aikštė, Prezidentūra, Gildijų pastatai, Juodgalvių namas. Galėsite paliesti Bremeno muzikantų paminklą, kuris yra šv. Petro bažnyčioje, ir pasivaikščiosite Rotušės aikštėje, kur yra Rygos dūmos pastatas, Švedų vartai, Konvento namai, Įsimylėjusių tiltelis.
3 diena – atvykimas į Taliną, apžvalginė ekskursija, naktis viešbutyje (3*).
Ekskursijos mieste – pasivaikščiojimas Viršutiniame ir Apatiniame mieste, kur pamatysite daug įžymių vietų. Toompea pilis, Domos bažnyčia, A. Nevskio bažnyčia, Rotušės aikštė, Šv. Dvasios bažnyčia, Didžiosios Gildijos pastatas, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Šv. Mikalojaus bažnyčia.
4 diena – pusryčiai, atvykimas į Rusijos ir Estijos pasienį (12:00).
Objektų skaičius ir aplankymo seka gali nežymiai keistis.
 
Papildomai siūlome aplankyti kelias įdomias vietas Vilniuje:
1) Užupio respublika
Trukmė — 2 val. pėsčiomis.
Lankytini objektai: Užupio tiltas, Užupio angelas, Užupio konstitucija, menų inkubatorius, Šv. Varfolomejaus bažnyčia, Bernardinų kapinės. Užupis turi savo prezidentą, ministrus, ambasadorius. Užupio respublikoje yra net savo kariuomenė – joje “tarnauja” 12 karių. Nieko stebėtino, kad Užupis pastoviai traukia turistus – reguliariai rengiamos šventės ir pasirodymai leidžia miesto svečiams pasinerti į jo gyvą kūrybinę atmosferą.
2) Katedros požemiai
Trukmė — 2 val. pėsčiomis.
3) Nemokama dovana – Pinigų muziejaus aplankymas
4) Lietuviško alaus degustacija „Iššūkis“
Lietuviška virtuve nepaliks nieko abejingu, tačiau ir alus gali nustebinti – paragaukite tikrąjį Lietuvos skonį!
 
Papildomai siūlome aplankyti kelias įdomias vietas Rygoje:
1) Ekskursija «Centrinis turgus»
Trukmė — 2 val. pėsčiomis.
Turgus veikia nuo 1930 metų ir yra pripažintas ne tik didžiausiu, bet ir geriausiu Europoje. Taip pat aplankysite požemius ir sužinosite, kas vyko čia tarybiniais laikais.
2) Ekskursija stogais “Miesto panorama nuo paukščio skrydžio aukščio”
Trukmė — 2 val. pėsčiomis.
Pamatysite miestą kaip ant delno – architektūros stilių mišinys yra to vertas.
3) Laima šokolado muziejus
Trukmė — 2 val. , muziejaus aplankymas su edukacine programa (užsiėmimas šokolado dirbtuvėje).
Šokolado gamyba visada buvo paslaptingu dalyku. Paskanausite geriausius šokolado Laima meistrų pagamintus šedevrus ir sužinosite, kaip jiems tai pavyksta.
4) Rygos balzamo degustacija medicinos muziejuje
Trukmė — 1 val.
Rygos balzamas yra žinomas nuo 18 amžiaus vidurio ir iki šiol naudojamas liaudies medicinoje. Šiandien viso pasaulio ekspertai įvertino šio puikaus gėrimo kokybę ir skyrė jam daugiau kaip 30 apdovanojimų.
 
Papildomai siūlome aplankyti kelias įdomias vietas Taline:
1) Juros muziejus Lakūnų uostas
Trukmė — 2 val.
Labai modernus muziejus – daug kompiuterinių pramogų, skraidymo aeroplanu simuliatoriai, kelionės povandeniniu laivu ir daugybė romantinių istorijų.
2) KIK-IN-DE-KEK ir Bastionų požemiai
Trukmė — 2 val.
Pats galingiausias Talino bokštas kartu su Ingermano ir Švedų bastionų požemiais siūlo keliones laike, nuo 1219 iki 2219 metų.
3) Estijos muziejus po atvirų dangumi
Trukmė — 2 val.
Sužinosite kaip 18-20 amžiuje gyveno liaudis – čia yra bažnyčia, mokykla, vėjo malūnai, parduotuvė, smuklė ir t.t.
4) Likerių degustacija
Trukmė — 1,5 val.
Paskanausite ir sužinosite daug įdomaus apie tradicinius Estijos likerius – Senas Talinas, Kiju bokštas ir kitus, o taip pat išgirsite garsiausio Vana Tallinn likerio atsiradimo istoriją.

badge