Lietuvos sostinės

ETVA Travel > Kelionės > Lietuvos sostinės

P1000504
KETURIOS SOSTINĖS
1 diena
Vilnius
Pasitikimas stotyje. Pusryčiai.
Ekskursija pėsčiomis po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, aplankysime Katedrą ir Katedros aikštę, Prezidentūrą, Žydų kvartalą, Vilniaus Universitetą*, Rotušės aikštę, Trijulės bažnyčią, Šv. Dvasios bažnyčią ir vienuolyną, koplyčią prie Aušros Vardų, Bastioną, Šv. Anos ir Bernardinų bažnyčias, Rūmų gatvę.
Pietus.
Apgyvendinimas viešbutyje.
Laisvas laikas.
 
2 diena
Kernavė ir Trakai
Pusryčiai.
Atvykimas į Kernavę – senovės lietuvių sostinę, kuri yra nutolusi 35km į šiaures vakarus nuo Vilniaus ir įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
ХIII amžiuje tai buvo didelis miestas su penkiais tvirtovės pastatais, o šiandien nuo jų liko tik kalvos. Aplankysime archeologijos ir istorijos muziejų.
Atvažiavimas į Trakus.
Pietus.
Ekskursija po Trakų pilį saloje, pasivaikščiojimas Karaimų gatvele, pilies griuvėsių aplankymas.
Aplankysime Šokoladinę* AJ Šokoladas, kur net tik paskanausime aukščiausios kokybės šokoladą, bet ir sužinosime jo istoriją, taip pat pabandysime patys gaminti saldainius.
Atvažiavimas į Vilnių.
Laisvas laikas.
 
3 diena
Kaunas
Pusryčiai.
Atvykimas į Kauną – laikinąją Lietuvos sostinę XX amžiaus pradžioje.
Ekskursija pėsčiomis po senamiestį, aplankysime gotiškos pilies griuvėsius, rotušę, Perkūno namą, Katedros bažnyčią su unikaliu interjeru Rokoko stiliuje, Laisvės Aleją ir Velnių muziejų (arba Čiurlionio muziejų arba Karo*).
Laisvas laikas arba pietus*.
Atvažiavimas į Vilnių.

badge