Lietuva – Latvija – Estija – Suomija – Rusija – Lietuva

ETVA Travel > Kelionės > Lietuva – Latvija – Estija – Suomija – Rusija – Lietuva

15
Programa
1 diena: Lietuva (Šiauliai), Latvija (Riga)
Pusryčiai. Kryžių kalnas. Pervažiavimas į Rigą – apžvalginė ekskursija, laisvas laikas miesto centre. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
2 diena: Estija (Talinas)
Pusryčiai. Pervažiavimas į Taliną. Eskursijos mieste – pasivaikščiojimas Viršutiniame ir Apatiniame mieste, kur pamatysite daug įžymių vietų. Toompea pilis, Domos bažnyčia, A. Nevskio bažnyčia, Rotušės aikštė, Šv. Dvasios bažnyčia, Didžiosios Gildijos pastatas, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia. Laisvas laikas mieste.
Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
3 diena: Suomija (Helsinkis), Rusija (Sankt-Peterburgas)
Pusryčiai. Kelionė keltu į Helsinkį. Ekskursija po šį senovinį miestą, kurios metu pamatysite: Senato aikštę, Prezidento rumus, Rotušę, Amandos fontaną, Švedų teatrą, Olimpinį stadioną, Jano Sibeliuso paminklą ir kt.
Išvykimas į Sankt-Peterburgą, apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
4 diena: Rusija (Sankt-Peterburgas)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po miestą, kurios metu pamatysite Rūmų aikštę, Isakijaus soborą, Admiralitetą, Vasilijaus salą, Nevos prospektą ir kitas įžymias Rusijos kultūrinės sostinės vietas. Ekskursija į didžiausią Rusijos muziejų, tapusi Sankt-Peterburgo veidu – Ermitažą. Profesionalus gidas parodys Jums, kur gyveno Rusijos imperatoriai ir paaiškins daugybės muziejaus eksponatų istoriją. Laisvas laikas.
Atvykimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.
5 diena: Rusija (Carskoe Selo, Peterhofas)
Pusryčiai. Išvykimas į vieną iš Sankt-Peterburgo priemiesčių – Carskoe Selo. Tai tobulas dviejų nesuderinamų stilių – baroko ir klasicizmo – derinys. Jo širdis tai Jekaterinos rūmai, kuriuose yra įžymiausias kambarys pasaulyje – Gintaro kambarys. Čia mokėsi A.S. Puškinas, kurio licėjų galėsite aplankyti.
Išvykimas į vieną iš Sankt-Peterburgo priemiesčių – Peterhofą. Gražuolis Peterhofas paskendo tarp įvairiausių augalų, kurie supa nuostabų Apatinį parką su jo fontanais. Galėsite pasivaikščioti jo alėjomis, pamatysite daugybę legendinių fontanų ir išeisite į Suomijos įlankos pakrantę.
Atvykimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.
6 diena: Lietuva (Vilnius)
Pusryčiai. Atvykimas į Vilnių, apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.
7 diena: Lietuva (Vilnius)
Pusryčiai. išvykimas su gidu į ekskursiją į Vilniaus senamiestį. Aplankomi objektai: miesto gynybinė siena, Aušros vartai, Aušros Vartų gatvė, Koplyčia Dievo Motinos, Vyskupų rūmai, S. Daukanto aikštė, Universiteto gatvė, Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia, Gedimino pilis, Katedros aikštė, Katedros Varpinė, Aukštutinė pilis, Žemutinė pilis, Šv. Onos bažnyčia, Rasų kapinės, Bernardinų vienuolyno ansamblis, Rotušės aikštė. Laisvas laikas.
Išvykimas.
Programos tvarka gali keistis priklausomai nuo metų laiko išsaugojant bendrą aptarnavimo lygį.

badge