Kelionės po Lietuvą

ETVA Travel > Kelionės > Kelionės po Lietuvą

Vandens pramogų mėgėjams

Wycieczka dla miłośników sportów wodnych 2

Norintiems pailsėti siūlome rinktis sveikatingumo ir pramogų programą, kuri padės atgauti jėgas.

Sveikatingumo programa

igjgax612

Jaukioje aplinkoje mėgaujantis SPA procedūromis galima užsimiršti, palepinti save, atgauti prarastas jėgas ir pailsėti fiziškai bei dvasiškai.

Aštrių pojūčių mėgėjams

Caparol-oro-balionas-II

Aštrių pojūčių mėgėjai išbandys jėgas, pajus riziką, patirs daugybę sunkumų ir nuoskaudų.

Žvejyba Lietuvoje

DSC_0296

Kelionė į Lietuvą 8 dienos/ 7 naktys Diena 1 Atvykimas į sodybą. Apgyvendinimas įmanomas nuo 12 valandos. Įmanoma žvejyba (jeigu yra savo įrankiai) – valtis ir leidimas žvejybai įskaičiuoti į kainą. Yra virtuvė – galima paruošti vakarienę iš pagautos žuvies. Nakvynė keturviečiame name (su virtuve, prie ežero). Diena 2 Pusryčiai. Kelionė į Trakus. Susitikimas su […]

Kaimo ir laukinės gamtos mėgėjams

Kaimas

Harmonija tarp žmogaus ir gamtos ir yra tikrasis poilsis.

Lietuvos dvarai ir pilis

Beveik kiekviename Lietuvos kampelyje galime pasigėrėti dažnai jau apleistais ir apgriuvusiais, tačiau dramatiškus tautos istorijos įvykius dar menančiais dvarais ir pilimis.

UNESCO Pasaulio paveldo objektai Lietuvoje

Lietuvos Respublika į UNESCO (Jungtinių Tautų Švietimo, mokslo ir kultūros organizacija) buvo priimta 1991 m. Viena iš šios organizacijos veiklos sričių – pasaulio materialaus ir dvasinio paveldo išsaugojimas ateities kartoms.

Atraskime Lietuvą – nepažinti Lietuvos kampeliai

Bandymas atrasti nepažintą ar bent jau rečiau rodomą Vilnių yra rimtas intelektualinis iššūkis, skirtas trokštantiems atradimų. Lietuva – tai gausybė senų ir dar tik gimstančių, amžių nugludintų ir gyvai besikeičiančių istorijų šalis.

badge